همه چیز با چاپ HD بهتر به نظر می‌رسد:

توسط دستگاه فارگو HDP5000، رنگها به صورت طبیعی و با طراوت و عکس ها با کیفیت بالا چاپ می شوند. کارتهای شناسایی چاپ شده با این دستگاه، بیشتر از اینکه از حریم سازمان حفاظت کنند، بیانگر غرور و افتخار سازمان هستند. FARGO HDP5000 کارتهای شناسایی را با بالاترین کیفیت موجود تولید می‌کند. توسط چاپ معکوس تصویر زیر فیلم شفاف و سپس پرس حرارتی فیلم با سطح کارت، تصویری با کیفیت بسیار بالا تولید می شود که جلای تصویر  و همچنین صاف و براق بودن آن بیشتر از یک کارت شناسایی معمولی است.
چاپ کردن بر روی فیلم به جای چاپ مستقیم  بر روی کارت روشی را ایجاد می کند که سطح ناصاف و نامساعد کارتها بر روی کیفیت تصاویر اثری نمی گذارد. فارگو HDP5000 امکان چاپ به طور لب به لب دور چیپ‌های کارتهای هوشمند را فراهم میکند.
تصاویر با کیفیت بالا و قیمت مناسب:
توسط دستگاه FARGO HDP5000 نرخ قیمتها با توجه به جنس کارتها و نوع تولید آنها بسیار مقرون به صرفه و فوق‌العاده است. از آنجایی که چاپ HD یکی از پیشرفته ترین روشهای چاپ موجود در حال حاضر می باشد، تصاویر با فارگو HDP5000 با کیفیتی بالاتر نسبت به سایر روشهای موجود تولید می شوند، اما قیمت آنها نسبت به سایر روشها بسیاز مناسب است. هیچ دستگاه دیگری با چنین کیفیتی قادر به تولید کارت مشابه نمی باشد. کارتهای تولید شده با این دستگاه مناسب با سلایق مدیران سطح بالای سازمانی و هیأت مدیره است.

اعتماد به FARGO HDP5000 برای دستیابی به تصاویری با کیفیت بالا:
FARGO HDP5000 به صورت استثنایی دارای کمترین زمان از کار افتادگی (استراحت) می باشد. هد این پرینتر هیچ‌گاه با سطح کارت برخورد ندارد و هیچ‌گاه در حین فرآیند چاپ ضربه نمی‌بیند، در نتیجه این سیستم طول عمر دستگاه را بسیار بالا می برد. کارتهای که با دستگاه چاپ HD تولید می شوند، به صورت طبیعی با دوام تر و ایمن تر از سایر  کارتهای تولید شده می باشند. با قرار گرفتن  لایه ای از فیلم HDP بین تصویر چاپ شده و دنیای بیرون، مقاومت در برابر ساییدگی و رنگ پریدگی به حداکثر می رسد.

پیشرفت و تحول را در تمام کارت ها خواهید دید:
شرکت فارگو، پرینتر HD را در سال 1999 معرفی کرد و پیشرفت چشمگیری را در این صنعت تا به امروز ایجاد کرده است. فارگو HDP5000 مقرون به صرفه ترین نوع دستگاه HDP تا به امروز می باشد. این مدل بسیار سریع و کارآمد است. با پیشرفتی که در تمام سطوح آن صورت گرفته است کارکرد با این دستگاه تنها نیاز به سطح کمی از آموزش دارد. کارتها، ریبونها و لمینیت در اسنپ مخصوص از طریق کارتریج راه اندازی می شود. کیفیت بالاتر تصاویر و مواد جدید HDP، کارتهای گیراتر و جذاب تر با هزینه های پایین تر را به دست مشتری می رساند. همچنین سرعت بالاتر چاپ به شما کمک می کند که به سمت تولید بزرگترین و با کیفیت ترین محصول اوج بگیرید.

مشخصات
روش چاپ: انتقال حرارت حرارتی HDPE / رزین

رزولوشن: 300 نقطه در اینچ (11.8 نقطه در میلی متر)

رنگ: تا 16.7 میلیون / 256 سایه در هر پیکسل

تنظیمات HDP فیلم: پاک کردن (1500 چاپ)؛ هولوگرافی استاندارد (500 چاپ)؛ سفارشی هولوگرافی، سفارش ویژه (500 چاپ)

گزینه هایOverlaminate : انتقال حرارتی Overlaminate، 25 میلی متر ضخامت، 500 عدد چاپ؛ PolyGuard® Overlaminate، ضخامت 1.0 میلی متری و 6.6 میلی متر، 250 چاپ (PolyGuard در اندازه پچ CR-80 در دسترس است)؛ تمام مواردی که در طراحی روشن، استاندارد هولوگرافی یا طراحی هولوگرافی سفارشی موجود است

سرعت چاپ:   26 ثانیه در هر کارت / 138 کارت در ساعت (YMC با انتقال) *

32 ثانیه در هر کارت / 113 کارت در ساعت (YMCK با انتقال) *

47 ثانیه در هر کارت / 77 کارت در ساعت (YMCKK با انتقال) *

37 ثانیه در هر کارت / 97 کارت در ساعت (YMCK با انتقال و دو طرفه، لمینیت همزمان) *

55 ثانیه در هر کارت / 65 کارت در ساعت (YMCKK با انتقال و دو طرفه، لمینیت همزمان) *

اندازه کارت استاندارد پذیرفته شده: CR-80 (3.370 “L x 2.125” W / 85.6mmL x 54mmW)

محدوده چاپ:از لبه کارت (CR-80)

ضخامت کارت پذیرفته شده: 762. میلی متر تا 1.27 میلیمتر

انواع کارت های پذیرفته شده:  ABS، PVC های پی وی سی، PET، PETG، مجاورت، کارت های مغناطیسی و مغناطیسی، کارت های حافظه های نوری

توجه: کارت های ABS و PVC برای استفاده در HDP5000 لمینیت ماژول توصیه نمی شود. ***

ظرفیت کارتریج کارت ورودی: 100 کارت (030. “/ 762mm.)

ظرفیت کارت حافظه خروجی: 200 کارت (030. “/ 762mm.)

تمیز کردن کارت: غلطک تمیز قابل تعویض (شامل هر روبان چاپی)

حافظه: 16 مگابایت RAM

صفحه نمایش: صفحه کنترل پنل کاربری SmartScreen ™ LCD

درایورهای نرم افزاری: Windows® 2000 / XP / Server 2003 / Vista (32 بیتی)؛ Mac OS X v10.4 / v10.5؛ و لینوکس ****

Encoder کارت هوشمند بدون تماس (HID iCLASS و MIFARE)